Skip to content

Biuro Rachunkowe PRESENT może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem. 

Naszą ofertę kierujemy do firm z Warszawy i okolic, ale również miło nam będzie współpracować z firmami z całego kraju.

Od ponad 25 lat świadczymy usługi księgowe dla firm. To wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości podparte jest nieustannym podnoszeniem wiedzy księgowo-rachunkowo-podatkowej.

Wiemy jak bardzo potrzebne ważne jest podejmowanie odpowiednich decyzji w firmie, warto wybrać nasze biuro księgowe, które dla swoich klientów świadczy doradztwo podatkowe, rozliczenia podatkowe – jednym słowem zajmujemy się kompleksową obsługą firm.

Naszą kadrę stanowią wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wykształcenie i studia z zakresu rachunkowości i zarządzania dały naszym pracownikom wiedzę, którą każdego dnia wykorzystują przy prowadzeniu spraw Klientów.​

Jesteśmy firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań Klientów. Stale współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin m.in. z zakresu prawa, ubezpieczeń oraz systemów informatycznych.

4200

Załatwionych spraw rocznie

800

Zadowolonych Klientów

25

Lat doświadczenia

NASZĄ MISJĄ JEST PROFESJONALNA WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM
I WYSOKA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG.

Od dwóch latam zlecam prowadzenie spraw księgowych dot. mojej działalności w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona, wszystko terminowo i jak należy, miły i szybki kontakt. Polecam

Marta Piórkowska

GORĄCO POLECAM !! Pani pomogła mi założyć działalność, wytłumaczyła wszystko jak dziecku :-). Dziewczyny są bardzo miłe, cierpliwe i znają się na tym co robią. Współpracuję z nimi od pół roku i jestem bardzo zadowolony.

Jerzy Jerzy

Współpracuję z Firmą Present ponad 10 lat. Niech to posłuży za moją rekomendację. Profesjonalizm, wiedza, znajomość przepisów. Z pełną odpowiedzialnością-polecam!

Rafał Grabowski

POLECAM!!! Od kilku lat współpracuję z Biurem Present i jestem bardzo zadowolony. Zawsze profesjonalne, kompetentne podejście do klienta.

Zbigniew Kulik